Unide > Laminátové podlahy > Egger > EuroclicLaminátové podlahy Egger Euroclic

Laminátová podlaha EUROCLIC přináší spojení vysoké kvality a příznivé ceny. Spolehlivost, krása a elegance jsou vlastnosti, které jsou předpokladem, že i po letech budete s Vaší podlahou spokojeni. Díky bohatému výběru dekorů s různou povrchovou úpravou máte možnost přizpůsobit Váš domov nejrůznějším požadavkům na vzhled interiéru. Bez obav lze podlahy EUROCLIC použít ve všech bytových prostorách a dokonce i méně namáhaných kancelářských a jiných komerčních místnostech.

Podlaha EUROCLIC se snadno a rychle udržuje, je zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky. Je odolná vůči skvrnám, žhavé cigaretě i normovaným kolečkům kancelářských židlí.euroclic.jpg


Barevné varianty Euroclic


EU 3120 Dub Natur

EU 3123 Javor

EU 3124 Třešeň Natur

EU 3125 Bříza

EU 3127 Olše

EU 3128 Buk

EU 3130 Buk Rustikal

EU 3132 Buk Natur

EU 3133 Dub Antik

EU MF 3110

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.