Unide > Laminátové podlahy > Egger > DecostepLaminátové podlahy Egger Decostep

Jako jedna z mála laminátových podlahových krytin se může DECOSTEP pochlubit desetiletou tradicí na českém trhu. Špičková kvalita byla za tu dlouhou dobu ověřena tisíci spokojených zákazníků a díky tomu dnes patří podlaha DECOSTEP k nejvyhledávanějším výrobkům svého druhu. Vynikající kvality je dosaženo použitím nejmodernějších výrobních technologií a precizní kontrole jakosti.

Nová laminátová podlaha DECOSTEP snese i silnou zátěž! Užitná třída 32 (AC4, IC2) vyhovuje provozu ve všech obytných a středně namáhaných komerčních prostorech (kuchyň, chodba, dětský pokoj, ložnice, kanceláře, butiky, hotelové pokoje, konferenční místnosti). Pozor! Podlaha není vhodná do vlhkých prostor (koupelny, prádelny, apod.).

Podlaha DECOSTEP se snadno a rychle udržuje, je zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky. Je odolná vůči skvrnám, žhavé cigaretě i normovaným kolečkům kancelářských židlí.decostep.jpg


Barevné varianty Decostep


DS 803 Buk Royal

DS 808 Dub Nordic

DS 831 Třešeň US

DS 834 Dub Flame

DS 836 Buk Nature

DS 837 Merbau

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.